Wise People – tworzymy strony internetowe, które rozwiązują problemy

Wejście tygrysa na rynek azjatycki. Nowa strona agencji Tigers.

Czego potrzebowały Tygrysy?

Wyzwanie

Tigers to topowa agencja digital, którą w 2015 roku założył Franciszek Bazyli Georgiew. Od początku kwestionując status quo i stawiając na kulturę zdobywania wiedzy, Tigers stało się wyznacznikiem kompetencji na polskim rynku. Marketerzy korzystają z ich bezpłatnej Bazy Wiedzy 1,5 mln razy rocznie.

W 2020 roku Tigers podjęli decyzję o ekspansji na rynki azjatyckie i tym samym rozpoczęli największy projekt marketingowy w historii firmy. Aby odzwierciedlić ducha firmy i kierunek strategiczny, Tigers przygotowali gruntowny rebranding, którego częścią było zaprojektowanie i stworzenie zupełnie nowej, zapierającej dech w piersiach strony internetowej, ściśle dopasowanej do docelowego rynku.

Wkroczyliśmy w projekt mając na uwadze trzy wiodące cechy nowej strony:

 • Strona ma wywołać efekt wow! od pierwszego wejrzenia.
 • Edycja treści i dodawanie nowych podstron mają być łatwe i przyjemne.
 • Zespół ma się komunikować otwarcie i szybko reagować na zgłaszane zmiany.

Sporym wyzwaniem okazało się znalezienie takiego partnera, którego kultura organizacyjna będzie zbliżona do uprocesowionego stylu pracy Tigers.

Jak ugryźliśmy temat

Podejście

Pracę z Tigers rozpoczęliśmy od zebrania wszystkich materiałów dotyczących nowej strategii i identyfikacji wizualnej. Zdecydowaliśmy się na podejście, w którym najpierw powstaje MVP (wersja strony zawierająca tylko najważniejsze funkcjonalności i podstrony), a następnie projekt i wdrożenie podstron o mniejszym znaczeniu strategicznym.

Realizowaliśmy projekt w następujących krokach:

 • Negocjacje zakresu prac.
 • Zebranie wymagań dotyczących m.in. wartości Tigers, przekazu strony, charakteru komunikacji, zawartości podstawowych podstron itp.
 • Seria warsztatów, podczas których powstał pierwszy szkic strony.
 • Regularna i częsta komunikacja na Slacku, która zapewniła szybkie reakcje po obu stronach.
 • Etap designu i developmentu przenikały się nawzajem. Projektowaliśmy konkretną stronę i po akceptacji przekazywaliśmy ją do wdrożenia.

W ten sposób nasz klient mógł opublikować nową odsłonę strony znacznie szybciej i dopasować jej rozwój do bieżących potrzeb.

Tigers o współpracy z Wise People

Franciszek B. Georgiew

CEO, Tigers.pl

Bardzo dobra współpraca w zgodzie z wartościami Tigers. Zaangażowana, odpowiedzialna, sprawna operacyjnie – tego szukamy u partnerów biznesowych. Zespół Wise People stanął na wysokości zadania na potrzeby strony Tigers.pl i wyczekujemy kolejnych projektów dla nas i naszych klientów.

Rezultaty dla strony Tigers

Bogata w animacje, a jednocześnie użyteczna i czytelna strona firmowa w wersji webowej i mobilnej

 • Strona oparta na silniku WordPress i indywidualnie zaprojektowanym przez Wise People szablonie.
 • Niestandardowe animacje napisaliśmy w Scroll Magic z wykorzystaniem Custom CSS i JS
 • Stworzyliśmy specjalny generator stron, dzięki któremu Tigers mogą stworzyć dowolną nową podstronę jak z klocków – w dowolnej kolejności i układzie.
 • Formularz kontaktowy ma aż 5 różnych konfiguracji, dzięki czemu Tigers mogą precyzyjnie kierować zapytania na odpowiednie skrzynki mailowe, a nawet przesyłać informacje o pytaniach do CRM Pipedrive.
 • Uzupełnieniem oferty Tigers jest stworzony na WooCommerce sklep internetowy ze szkoleniami.

Spodobał Ci się ten projekt?

Pogadajmy! Umów się na krótką telefoniczną rozmowę, podczas której nasz konsultant powie Ci, czy podobny proces kreatywny można zastosować w Twoim projekcie. Wystarczy, że napiszesz na [email protected]

Skontaktuj się