Przejdź do treści
Wise People – tworzymy strony internetowe, które rozwiązują problemy

IT Business Development Manager

Do zespołu Wise People poszukujemy Business Development Managera, który będzie odpowiedzialny za kompleksowy proces zdobywania klientów i budowania z nimi trwałych relacji. Szukamy osoby, która potrafi świetnie analizować potrzeby Klienta i angażuje się w budowę silnej marki.

Kim jesteśmy:

W Wise People projektujemy i wdrażamy strony internetowe i aplikacje, które łamią schematy, doskonale wyglądają i są banalnie proste w obsłudze nawet dla osób nietechnicznych. Mocno stawiamy na konsultacje brandingowe i warsztatowe podejście do designu. Dzięki temu Klient zawsze dostaje od nas to, czego realnie potrzebuje, co często mocno różni się od tego, z czym do nas pierwotnie przyszedł. 🙂

Pracujemy według autorskiego procesu kreatywnego, dzięki któremu w powtarzalny sposób dostarczamy wartość dla naszych klientów. Obecny zespół liczy około 20-25 osób, które regularnie biorą udział w realizacji projektów.

Najczęściej pracujemy z firmami działającymi w modelu B2B, które ponad ilość stawiają na jakość realizowanych projektów. Nie sprzedajemy za wszelką cenę, nie zabiegamy o przypadkowych klientów. Stawiamy na relacje, rzetelną wycenę i efekty premium.

Jakie zadania przed Tobą:

  • Budowanie i dbanie o relacje z klientami
  • Prowadzenie procesu sprzedażowego – od pierwszego kontaktu, przez screening, robienie intro i prezentacji, przygotowanie oferty, aż po podpisanie umowy oraz dalszą opiekę nad Klientem (wraz z Project Liderami)
  • Odkrywanie potrzeb potencjalnych i obecnych klientów
  • Uczestnictwo w wydarzeniach branżowych, poznawanie świata IT, nawiązywanie nowych relacji, poszerzanie wiedzy sprzedażowej i technicznej
  • Aktywność w mediach społecznościowych oraz podtrzymywanie relacji z naszymi klientami, partnerami i sympatykami

Obszar odpowiedzialności:

  • Utrzymywanie relacji ze stałymi Klientami
  • Zwiększanie lojalności Klientów i Partnerów
  • Budowanie marki

Nasze wymagania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w sprzedaży w branży IT
  • Doświadczenie w pracy z klientami zagranicznymi (rynek USA, Europa – w tym kraje skandynawskie)
  • Bardzo dobra znajomość języka polskiego oraz języka angielskiego (B2+) – swobodna komunikacja ma kluczowe znaczenie
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i analityczne
  • Potwierdzone umiejętności negocjacyjne i sprzedażowe w całym cyklu pozyskiwania klienta
  • Otwartość na zmianę i dynamikę działania w organizacji z rozproszonym zespołem
  • Nastawienie na rozwój długoterminowych relacji
  • Empatyczny i cierpliwy, a zarazem decyzyjny i sprawczy styl komunikacji

Mile widziane:

  • Proaktywna postawa i determinacja w działaniach sprzedażowych.
  • Łatwość w posługiwaniu się narzędziami typu CRM (Hubspot), Slack, Google Workplace, Miro, itp.
  • Network w community IT
  • Umiejętność prowadzenia prezentacji

Mamy wymagania, ale też dużo zaufania. Nasza firma rozwija się od 5 lat, znajduje się na fali wznoszącej, buduje się w kolejnych obszarach, dlatego liczymy na zaangażowanie osoby, która doskonale sprzedaje i której zależy na wzroście wraz z Wise People. Zapewnimy Ci komplet narzędzi/kompetencji/materiałów/wiedzy potrzebnej do tego, żeby skupić się na poukładaniu wszystkiego jak najefektywniej.

Warunki zatrudnienia:

  • Umowa: B2B
  • Wynagrodzenie: 8000 – 12 000 zł netto
  • Miejsce: Zdalnie lub hybrydowo z biura w Bydgoszczy i w Warszawie
  • Wymiar: ekwiwalent pełnego etatu (w tym 24 dni płatnego urlopu)
  • Długość umowy: okres próbny + umowa na czas nieokreślony

Benefity:

  • lekcje doskonalące z angielskiego w godzinach pracy
  • budżet benefitowy 100 zł miesięcznie
  • dostęp do dowolnych narzędzi IT
  • udział w wydarzeniach branżowych
  • sprzęt komputerowy

Rozwój kariery:

  • Możliwe ścieżki awansu pionowego i/lub poziomego, np. na client ambasadora, growth managera
  • Zdobywanie nowych umiejętności
  • Szerokie możliwości networkingu oraz udziału w prestiżowych wydarzeniach, których jesteśmy partnerami, organizatorami, patronami lub sponsorami (zajrzyj np. na: Founders Mind x WisePeople)
  • Budowanie personal brandingu

Jak wygląda proces rekrutacyjny:

  • Wysyłasz CV
  • Umawiamy się na krótką, zapoznawczą rozmowę na Google Meet (30 min) z HR oraz Robertem lub Mateuszem
  • Umawiamy się na dłuższą, merytoryczną rozmowę (1 godz.)
  • Ustalamy szczegóły kontraktu i podpisujemy umowę

Jeżeli czujesz, że wymagamy zbyt dużo lub oferujemy relatywnie za mało, to też jest dla nas cenna informacja. Lubimy odważnych ludzi i jesteśmy otwarci na zmiany, dlatego zachęcamy do rozmowy i gorąco zapraszamy na pokład.

Wyślij swoje CV