Przejdź do treści
Wise People – tworzymy strony internetowe, które rozwiązują problemy

Wejście tygrysa na rynek azjatycki. Nowa strona agencji Tigers.

Czego potrzebowały Tygrysy?

Wyzwanie

Tigers to topowa agencja digital, którą w 2015 roku założył Franciszek Bazyli Georgiew. Od początku kwestionując status quo i stawiając na kulturę zdobywania wiedzy, Tigers stało się wyznacznikiem kompetencji na polskim rynku. Marketerzy korzystają z ich bezpłatnej Bazy Wiedzy 1,5 mln razy rocznie.

W 2020 roku Tigers podjęli decyzję o ekspansji na rynki azjatyckie i tym samym rozpoczęli największy projekt marketingowy w historii firmy. Aby odzwierciedlić ducha firmy i kierunek strategiczny, Tigers przygotowali gruntowny rebranding, którego częścią było zaprojektowanie i stworzenie zupełnie nowej, zapierającej dech w piersiach strony internetowej, ściśle dopasowanej do docelowego rynku.

Wkroczyliśmy w projekt mając na uwadze trzy wiodące cechy nowej strony:

 • Strona ma wywołać efekt wow! od pierwszego wejrzenia.
 • Edycja treści i dodawanie nowych podstron mają być łatwe i przyjemne.
 • Zespół ma się komunikować otwarcie i szybko reagować na zgłaszane zmiany.

Sporym wyzwaniem okazało się znalezienie takiego partnera, którego kultura organizacyjna będzie zbliżona do uprocesowionego stylu pracy Tigers.

Jak ugryźliśmy temat

Podejście

Pracę z Tigers rozpoczęliśmy od zebrania wszystkich materiałów dotyczących nowej strategii i identyfikacji wizualnej. Zdecydowaliśmy się na podejście, w którym najpierw powstaje MVP (wersja strony zawierająca tylko najważniejsze funkcjonalności i podstrony), a następnie projekt i wdrożenie podstron o mniejszym znaczeniu strategicznym.

Realizowaliśmy projekt w następujących krokach:

 • Negocjacje zakresu prac.
 • Zebranie wymagań dotyczących m.in. wartości Tigers, przekazu strony, charakteru komunikacji, zawartości podstawowych podstron itp.
 • Seria warsztatów, podczas których powstał pierwszy szkic strony.
 • Regularna i częsta komunikacja na Slacku, która zapewniła szybkie reakcje po obu stronach.
 • Etap designu i developmentu przenikały się nawzajem. Projektowaliśmy konkretną stronę i po akceptacji przekazywaliśmy ją do wdrożenia.

W ten sposób nasz klient mógł opublikować nową odsłonę strony znacznie szybciej i dopasować jej rozwój do bieżących potrzeb.

Tigers o współpracy z Wise People

Franciszek B. Georgiew

CEO, Tigers.pl

Bardzo dobra współpraca w zgodzie z wartościami Tigers. Zaangażowana, odpowiedzialna, sprawna operacyjnie – tego szukamy u partnerów biznesowych.Zespół Wise People stanął na wysokości zadania na potrzeby strony Tigers.pl i wyczekujemy kolejnych projektów dla nas i naszych klientów.

Rezultaty dla strony Tigers

Bogata w animacje, a jednocześnie użyteczna i czytelna strona firmowa w wersji webowej i mobilnej

 • Strona oparta na silniku WordPress i indywidualnie zaprojektowanym przez Wise People szablonie.
 • Niestandardowe animacje napisaliśmy w Scroll Magic z wykorzystaniem Custom CSS i JS
 • Stworzyliśmy specjalny generator stron, dzięki któremu Tigers mogą stworzyć dowolną nową podstronę jak z klocków – w dowolnej kolejności i układzie.
 • Formularz kontaktowy ma aż 5 różnych konfiguracji, dzięki czemu Tigers mogą precyzyjnie kierować zapytania na odpowiednie skrzynki mailowe, a nawet przesyłać informacje o pytaniach do CRM Pipedrive.
 • Uzupełnieniem oferty Tigers jest stworzony na WooCommerce sklep internetowy ze szkoleniami.