Przejdź do treści
Wise People – tworzymy strony internetowe, które rozwiązują problemy

Analiza Twojego biznesu

Audyt technologiczny

Sprawdzamy performance, strukturę i bezpieczeństwo Twojej strony www. Weryfikujemy i sugerujemy najlepsze rozwiązania w zakresie hostingu, CMS i innych aspektów wpływających na konwersję i wizerunek w sieci.

Warsztat Discovery

Twój zespół spotyka się z naszym zespołem, aby wspólnie przejść przez strategię biznesową i komunikacyjną. Pracujemy nad grupami docelowymi, wartościami, a także kierunkiem, w którym powinna podążyć Twoja komunikacja.

Audyt UX

Nasi designerzy analizują doświadczenia użytkowników Twojej marki. Efektem jest holistyczny, pełny raport, który stanowi punkt wyjścia do kluczowych, potrzebnych zmian w obszarze struktury strony czy, szerzej, komunikacji marki.

Porozmawiajmy o Twoim biznesie

Umów się na konsultację biznesową

Sprawdź, dlaczego nie wszystko działa, tak jak powinno

Wybierz audyt technologicznyaudyt UX albo warsztat Discovery, aby zbadać, zweryfikować swój biznes w sieci.

Porozmawiajmy

Zleć nam audyt

Jesteśmy po to, aby kompleksowo odpowiedzieć na Twoje potrzeby. Napisz, a skontaktujemy się i porozmawiamy o najlepszej formie audytu dla Twojego biznesu.

+48 505 445 453

    Jaki audyt chcesz wybrać? Zależy nam na dostarczaniu precyzyjnych komunikatów już od samego początku współpracy. Stąd pytamy Cię o preferowaną formę audytu, ale równie dobrze możemy zasugerować wybór w najbliższej rozmowie.