Przejdź do treści
Wise People – tworzymy strony internetowe, które rozwiązują problemy

Wszystko już ustalone, zaprojektowane, zaakceptowane, więc można kodować

Development stron internetowych polega na przełożeniu makiet graficznych i prototypu na kod umożliwiający wdrożenie produktu do praktyki biznesowej zamawiającego. Poszczególne partie są poddawane testom z użytkownikami oraz testom bezpieczeństwa i zgodności z założeniami projektowymi. Po pomyślnym przejściu testów, partie oprogramowania są wdrażane w środowisku końcowym.

Czym jest dla nas development?

Jak pracujemy na etapie kodowania?

Koncepcja

Kodowanie jest zazwyczaj ostatnim etapem procesu kreatywnego, ale jak wspominamy wyżej, możesz nam zlecić wdrożenie gotowego projektu/szkicu.

Prototyp

Zanim opublikujemy Twoją stronę publicznie w Internecie, budujemy ją i testujemy w środowisku testowym, do którego będziesz miał dostęp. To znaczy, że będziesz mógł przeklikać www zanim zakończymy prace.

Gotowy projekt

Wiemy, że mimo prostej obsługi, WordPress może być na początku problematyczny, dlatego przygotowaliśmy autorski panel administracyjny WordPress, który uwzględnia nasze unikatowe modyfikacje. Według opinii dotychczasowych klientów „zmiany wprowadzone przez nas uprzyjemniają korzystanie z WordPress’a”.