Wise People – Twoi eksperci od WordPressa i projektowania interfejsów

Zmiksowaliśmy najlepsze narzędzia do planowania i stworzyliśmy niestandardowy proces twórczy, dzięki któremu zaprojektujemy wspólnie, wrażenia Twoich klientów, zgodnie z trendami w Twojej branży.

Czym jest dla nas strategia UX?

Jak w Wise People pracujemy nad strategią UX?

Koncepcja

Najważniejszym elementem procesu kreatywnego, są warsztaty z Twoją marką. Nawet bardzo szczegółowa dokumentacja to za mało, żeby znaleźć to, co w Twoim przypadku będzie wartością dla odbiorców. Bardzo możliwe, że po warsztatach inaczej spojrzysz na swoją firmę. W procesie konieczna jest obecność reprezentanta Twojej marki. Im więcej wie o firmie, tym lepiej.

Prototyp

Na warsztatach opracowujemy persony, przygotowujemy mapowanie działań użytkownika oraz omawiamy stronę biznesową projektu. Efektem jest prototyp w formie szkicu tj. wireframe oraz ton graficzny jaki mamy nadać projektowi na etapie designu.

Gotowy projekt

Po testach, zmianach, poprawkach naszych specjalistów i Twojej akceptacji do pracy zabierają się designerzy i zamieniają wspólnie wypracowany szkic w tzw. makiety wyższej dokładności – czyli docelowy projekt graficzny.