Przejdź do treści
Wise People – tworzymy strony internetowe, które rozwiązują problemy

Gamp.pl – szybka, czytelna strona do generowania leadów

Gdy firma ma wiele specjalizacji, a co za tym idzie klientów z różnych branż, potrzebuje uniwersalnego, niezawodnego narzędzia do pozyskiwania leadów, a także umacniania swojego wizerunku. Specjaliści od outsourcingu IT, instalacji i software’u — GAMP — zaufali nam w kwestii developmentu swojego projektu strony internetowej. Gotowa strona w pełni odpowiedziała na biznesowe potrzeby i założenia projektu.

Konkret? Proszę bardzo. GAMP potrzebował strony o bardzo wysokim performance i stabilnie szybkim działaniu. Narzędzia wygodnego dla marketerów — czyli strony, którą bez znajomości kodu można rozbudować o kolejne sekcje, podstrony czy treści. Włączać w działania sprzedażowo-marketingowe.

Nasz dopracowany szablon oparty o moduły jest uniwersalną maszynką, która nie sprawia trudności nietechnicznym administratorom, a zarazem pozwala efektywnie pozyskiwać leady, tworzyć kolejne wersje językowe pod zagraniczną sprzedaż czy implementować z czasem kolejne integracje i funkcjonalności.

Szeroka oferta wymaga odpowiedniej struktury

  • GAMP od 25 lat wspiera biznes w roli partnera technologicznego.
  • Główne obszary działalności firmy to: obsługa informatyczna, instalacje elektryczne i teletechniczne, software development oraz systemy dla produkcji.
  • Zespół inżynieryjny specjalizuje się w kompleksowej obsłudze klientów — firma jest certyfikowanym partnerem m.in. Microsoft i Fujitsu.
  • GAMP integruje i rozwija systemy informatyczne oraz dedykowany software, dlatego odpowiada na indywidualne potrzeby swoich klientów.

Potrzeba konwersji ze strony

Strona, która po wielu latach od stworzenia straciła niezbędną świeżość. Strona pozbawiona skutecznego formularza kontaktowego, strona nieoddająca w sposób czytelny kompleksowej oferty firmy, która ma w rzeczywistości wiele mocnych stron, które warto eksponować.

Brzmi znajomo?

Firma GAMP miała silne przekonanie, że pora na zmiany, czego wyrazem był przepracowany we własnym zakresie design. Potrzeba było skutecznego wdrożenia — a z tym kojarzyliśmy się zespołowi m.in. za sprawą realizacji dla Tigersów, o której możesz przeczytać w tym case study.

Już na etapie konsultacji i estymacji projektu wypracowaliśmy wspólną perspektywę i kierunek działań. W przeciwieństwie do innych firm branych początkowo pod uwagę my po prostu (bo to naprawdę proste) wysłuchaliśmy i zaproponowaliśmy rozwiązania, bez skupiania się wyłącznie na estymacji kosztów. Zegar tykał, więc przeszliśmy do realizacji.

Otrzymałem do kodowania dobrze przygotowany, spójny projekt. Komunikacja była bezproblemowa, szybko przeszliśmy przez kolejne etapy wdrożenia. Cieszę się, że miałem okazję zaproponować i zakodować własną animację GSAP na stronę. Zadbaliśmy również o wszystkie niuanse wpływające na parametry page speed, m.in. lazyloading, ładowanie wyłącznie wymaganych skryptów i stylów (to wyróżnik naszego autorskiego szablonu), opóźnienie ładowania skryptów analitycznych, optymalizację obrazów itd.

Marcin Lis, Front-End Developer Wise People

Widoczna, uporządkowana, dynamiczna strona firmy B2B

Premiera nowej strony GAMP oznacza:

  • nowy formularz kontaktowy na stronie do pozyskiwania leadów,
  • czystą, uporządkowaną strukturę szerokiej oferty B2B,
  • spójność designu strony z treściami w mediach społecznościowych,
  • łatwość samodzielnej rozbudowy strony o kolejne sekcje i treści,
  • stale wysokie wyniki page speed, czyli szybkość strony, która wpływa na satysfakcję użytkownika oraz skuteczność pozycjonowania w wyszukiwarkach.

Od pierwszego kontaktu czuliśmy się bardzo zaopiekowani — tak od strony merytorycznej, jak i technologicznej. Bardzo polecam zespół Wise People — zaangażowany, pomocny, proaktywny. Z mojej perspektywy, szybka i niezawodna strona jest punktem wyjścia do skutecznej komunikacji, sprzedaży, marketingu.

Paula Dokowicz, Marketing Specialist GAMP

W każdy projekt angażujemy się tak, by po jego zakończeniu móc usłyszeć podobne słowa. Odezwij się, jeżeli zauważasz u siebie podobne problemy, jak GAMP i — podobnie jak GAMP — chcesz poprawić sprzedaż, wizerunek i wyniki działań firmy w internecie.